eduCAMP7

Oferta programu dydaktycznego skierowana do uczniów klas 6 przechodzących z nowym rokiem szkolnym do 7 klasy szkoły podstawowej.


Plan zajęć:

Plan zajęć eduCAMP 7


W ramach programu przedstawionego w tabeli:

 1. Matematyka, język polski i język angielski - 3 podstawowe przedmioty na każdym etapie edukacji - powtórzenie materiału dydaktycznego realizowanego w klasie 6, przygotowanie do edukacji stacjonarnej w roku szkolnym 2021-2022.
 2. Matematyka 3d - to zajęcia rozwijające wyobraźnię poprzez wykorzystanie podstawowych figur geometrycznych i długopisu 3d (manualnej drukarki trójwymiarowej). Tworzenie na planie figur płaskich brył przestrzennych. Dodatkowo w ramach zajęć nutka zabawy matematyką z wykorzystaniem kart Grabowskiego, poznanie magicznej liczby Fi, czy wyścigu “mrówek” po wstędze Möbiusa.
 3. Biologia i chemia - zajęcia doświadczalne z nuta podstawowych zagadnień przedmiotowych. Rozwijające i kreujące zainteresowania uczniów.

Sprawy organizacyjne:

 1. Zajęcia są w małych grupach do 6 osób.
 2. Zapisy można dokonać już dziś korzystając z formularza online na dole strony.
 3. Płatność na podstawie wystawionej faktury najpóźniej dzień przed rozpoczęciem cyklu zajęć.
 4. Ważne! Dla wspólnego bezpieczeństwa, przestrzegamy zasad COVID -19.
 5. Zajęcia trwają 2 tygodnie - od poniedziałku do piątku.
 6. Cena brutto 500,00 zł
 7. Istnieje możliwość zamówienia na czas przerwy obiadu (catering) z restauracji "Dąbrówka" - średnia cena zestawu ok 15,00 zł - opcja dodatkowa.

Harmonogram cykli

 1. 19.07 - 30.07.2021

 2. 2.08 - 13.08.2021


Rezerwacja online

Rezerwacja