Witamy w dziale korepetycji z języka polskiego – zakres gimnazjum.

Korepetycje z jezyka polskiego zakres gimnazjum, korespondują w swojej istocie z trzema głównymi elementami:

• potrzebami i indywidualnymi predyspozycjami ucznia;
  • bieżący tok pracy w szkole ucznia;
  • podstawa programowa edukacji na III etapie (gimnazjum).

Poniżej przedstawiamy elementy podstawy programowej, na które warto zwrócić uwagę, powinny być one realizowane w każdej szkole na poziomie gimnazjum.

Zapraszamy na korepetycje w celu podniesienia wiedzy i umiejętności językowych w zakresie edukacji szkolnej na poziomie gimnazjum. W ramach zajęć proponujemy:

• skoncentrowanie się na jednym konkretnym problemie w szkole np. zbliżająca się klasówka;
  • systematyczną naukę i zdobywanie lepszych wyników w szkole - korepetycje ciagłe.

Zapraszamy również uczniów ostatniej klasy szkoły gimnazjalnej na kurs przygotowawczy do egzaminu kończącego ten etap edukacji.