Tesla Kids

Tesla Kids - doświadczalne zajęcia dla dzieci z językiem angielskim

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy eksperymentalne zajęcia dydaktyczne z językiem angielskim.

Głównym celem jest ukazanie wiedzy i nauki dla dzieci, którą można dotknąć i poczuć. To również przedstawienie sylwetki Nikoli Tesli, jednego z najwybitniejszych wynalazców w dziejach świata.

 

W programie:

Fizyka z historią mistrza piorunów w tle - wzbudź w sobie geniusz Tesli, poznaj odrobinę wiedzy dodaj nutę swojej wyobraźni a świat będzie należał do Ciebie!
Zajęcia doświadczalne z fizyki - czy da się zapalić żarówkę trzymając ją w dłoni? czy można zbudować własną baterię z owoców? czy można z cieczy zrobić twardą kulę? Jak zbudować generator prądu zmiennego? Jak z małej baterii zrobić błyskawicę?

Czas i przestrzeń elementy zależne wyłącznie od obserwatora, zostań obserwatorem i stwórz trójwymiarowe obiekty długopisem 3d. Poznaj jak projektować i tworzyć obiekty przestrzenne od prostych brył geometrycznych po skomplikowane konstrukcje.

Zajęcia doświadczalne z chemii - na których nasi młodzi naukowcy wykonują różne doświadczenia chemiczne, w tym między innymi: kolorowa moc chemii od kuchni, balonik, chemiczne jojo, ogródek chemiczny i wiele innych.

Aktywne zajęcia z języka angielskiego w formie zabaw, gier językowych, wzbogacających i utrwalających słownictwo i wymowę. Zajęcia leksykalne połączone z dużą dawką dobrego humoru.

Organizacja zajęć:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w małych kameralnych grupach do 6 osób w podziale na wiek dziecka oraz na dwa bloki tematyczne:

  • 45 min = zajęcia doświadczalne (chemia/fizyka/długopisy 3d)
  • 45 min = zajęcia z języka angielskiego


Cena zajęć

  • Grupa od 2 - 3 osób = 20,00 zł za godzinę lekcyjną
  • Grupa od 4 - 6 osób = 15,00 zł za godzinę lekcyjną
  • Rozliczenia miesięczne

Jak się zapisać?

Zapraszamy do biura, ul. Warszawska 43 lok 206 - pracujemy od godziny 9:00 do 21:00