Niepubliczna Placówka kształcenie Ustawicznego i Praktycznego Line Progress Grzegorz Malinowski współpracuje z różnymi firmami i organizacjami.

Jako partnerzy staramy się dążyć do uzyskania jak najlepszych efektów współpracy, w oparciu o przejrzystość i wzajemne zaufanie.

Wśród naszych partnerów są:

Piotr Tynecji pypassion.com

Pypassion Piotr Tynecki

Młoda i dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. Głównym nurtem działaności jest dostarczanie kompleksowej obsługi informatycznej, dedykowanych rozwiązań systemowych z zastosowaniem języka Python.

Współpracujemy już od 2013 r. realizując wspólnie projekty informatyczne o złożonej strukturze zarówno instytucjonalnej jak i formalnej. Jednym z naszych wspólnych projektów jest obecna strona i wewnętrzny dedykowany system zarządzania treścią Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku.
 

BITCRAFT Marcin Piesiak

Firma specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnego oprogramowania, aplikacji mobilnych i internetowych.

Jeden z członków zespołu BITCRAFT prowadzi z powodzeniem zajęcia w zakresie przygotowania do egzaminu maturalnego z informatyki.
Nasza współpraca to również pełnienie przez przedstawicieli BITCRAFT roli Mentora dla dzieci i młodzieży w ramach Szkoły programowania,

 

 

SOSPC Adam Adamski

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów komputerowych w Białymstoku. Firma oprócz ogólnego serwisu, świadczy również usługi i sprzedaż sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych.

SOSPC była sponsorem jednych z najfajniejszych nagród w I i II turnieu bilardowym uczniów Line Progress Grzegorz Malinowski.

 

 

KOBA Sp. z o.o.

Firma, będąca liderem na rynku Białegostoku w zakresie usług telekomunikacji internetowej. Nieustanie rozbudowuje wachlarz swojej oferty, kształtując i rozbudowując swoją markę.

KOBA Sp. z o.o. współpracuje z naszą Placówką już od 2009 r. Była również sponsorem nagród w I i II turnieju bilardowym uczniów Line Progress.