Półkolonie – specjalnie przygotowany program zapewniający ciekawe zajęcia dydaktyczne połączone z zabawą.

W programie między innymi:

• Matematyka 3d – poznając figury geometryczne nasi podopieczni z wykorzystaniem długopisu 3d budują obiekty trójwymiarowe.

Półkolonie w Białymstoku imperium kontratakuje

• Fizyka – doświadczenia ukazujące piękno tej dziedziny wiedzy, wkomponowane w zabawę pozwala dotknąć prawa Faradaya, zasad Lenza czy praw Newtona.
  • Chemia – moc doświadczeń, kolorów i ciekawostek z wykorzystaniem podstawowych substancji ukaże chemię od kuchni.

Doświadczenia chemiczne wykonywane przez dzieci na półkoloniach

• Biologia – rozmowa z dietetykiem o zasadach zdrowego żywienia, poznanie drożdży czym są i jak nimi nadmuchać balon. Odkrywanie tajemnic DNA.

Półkolonie to opieka nad dziećmi od 8:00 do godziny 17:00. Zajęcia są prowadzone w małych grupach do 8 osób.

Zobacz więcej <klik tutaj>

Półkolonie mini – program skierowany do dzieci i młodzieży chcących zdobyć lub/i poszerzyć znajomość języka angielskiego.
W tygodniowym programie między innymi:

• 8 godzin lekcyjnych języka angielskiego;
  • 8 godzin lekcyjnych matematyki z długopisami 3d.

Opieka nad dziećmi od 10:30 - 15:00. Dodatkowo kilka niespodzianek – zobacz więcej <klik tutaj>