Witamy w dziale półkolonii 


 

EDUcamp - Wakacje 2022.

 


Nowa formuła zajęć, więcej doświadczeń, ćwiczeń i zabaw wiedzą.

Już w te wakacje zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 11 lat na specjalnie przygotowany program zajęć dydaktycznych.


Plan zajęć dydaktycznych:

Plan zajęć


 

W ramach programu przedstawionego w tabeli:

 1. Matematyka 3D - zajęcia rozwijające wyobraźnię poprzez wykorzystanie podstawowych figur geometrycznych i długopisu 3D (manualnej drukarki trójwymiarowej). Tworzenie na planie figur płaskich brył przestrzennych. Dodatkowo w ramach zajęć nutka zabawy matematyką z wykorzystaniem kart Grabowskiego, poznanie magicznej liczby Fi, czy wyścigu “mrówek” po wstędze Möbiusa.
 2. Informatyka - zajęcia z programowania w scratchu. Dzieci podzielone na drużyny projektują, aranżują, programują własną grę lub prezentację. Zabawa ucząca kreatywności z nutą rywalizacji.
 3. Gra Królów - Szachy - jedna z najbardziej znanych gier w historii świata. Od VI wieku naszej ery po dziś dzień szachy stanowią kreatywną  przygodę, uczącą strategii, rozwagi i cierpliwości.
 4. Biologia - zajęcia doświadczalne będące wejściem w magiczny świat przyrody. Dzieci pod okiem nauczyciela samodzielnie będa wykonywać doświadczenia poznając nieco ciekawostek przedmiotowych, takich jak dmuchanie balona drożdżami, próba izolacji kodu DNA z warzyw, poszukiwanie witaminy C i dużo więcej.
 5. Chemia - zajęcia będące istym laboratorium rozmaitości, mydełka, musujące sole do kąpieli, płyn zmieniający barwy - tzw. “światła drogowe”, doświadczenie “lokomotywa”, magia chemii od kuchni - czyli chemiczne czary-mary z zastosowaniem tego co jest w każdym domu. To zaledwie niektóre z doświadczeń które dzieci wspólnie z nauczycielem przeprowadzą podczas zajęć.
 6. Fizyka - kula piorunów, ciecz nienewtonowska, budowanie ogniw galwanicznych, to niektóre z doświadczeń jakie dzieci wykonują podczas naszego cyklu eduCAMP. Zajęcia z fizyki to również wprowadzenie i zrozumienie stanów skupienia, oraz ich załamanie przez “start rakiety”.
 7. Boisko/Plastyka - w zależności od pogody, odrobina ruchu na świeżym powietrzu. W przypadku złej pogody, w tym czasie przeprowadzimy zajęcia plastyczne.

Sprawy organizacyjne:

 1. Zajęcia są w małych grupach do 6 osób.
 2. Przyjęcie dzieci od 7:30
 3. Obiad w cenie zamawiany z restauracji “Dąbrówka” w Białymstoku
 4. Ubezpieczenie dzieci na czas trwania tygodniowego cyklu zajęć
 5. Zapisy można dokonać już dziś korzystając z formularza online na dole strony
 6. Płatność na podstawie wystawionej faktury najpóźniej dzień przed rozpoczęciem cyklu zajęć.
 7. Ważne! Dla wspólnego bezpieczeństwa, przestrzegamy zasad COVID -19
 8. Cena brutto za tygodniowy cykl zajęć eduCAMP = 500,00 zł

Harmonogram cykli:

 

Sierpień:

 • Od 1 do 5
 • Od 8 do 13 = OSTATNI TURNUS = OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Rezerwacja miejsca online:

Zapisz się na zajęcia EduCAMP2021